loading

 Opel dalys 

 

 

Jei ieškote puikiai tinkančių, kokybiškų, neprilygstamos vertės produktų, rinkitės originalias Opel dalis ir aksesuarus. Jie kuriami bei gaminami laikantis griežčiausių standartų ir visiškai išbandomi, kad būtų įsitikinta jų tinkamumu Jūsų automobiliui.

Savo sandėlyje turime virš 6 000 skirtingų pavadinimų automobilių dalių. Norintiems sutaupyti siūlome virš 2 000 neoriginalių dalių.

Jei visgi nerasite ko ieškote mūsų turimame asortimente, galime užsakyti dalis invidualiai. Užsakymo pristatymas dažniausiai trunka 4 darbo dienas. 


Pas mus rasite viską, kad Jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai!

 

Telefonai: +370 5 233 2207
  +370 618 83409 (Vytenio g.14, Vilnius)
  +370 620 63567 (Laisvės pr. 43b, Vilnius)
 El.paštas: dalys@autodina.lt

  

                  

                   
   

 

 ...............................................................................................................................................................................

 

 Opel aksesuarų pavyzdžiai 

 

 Ratlankiai             
Ratlankiai


Susikurkite Jums patinkantį automoblį išsirinkę naują lengvojo lydinio ratlankių komplektą. Nesvarbu, koks Jūsų skonis, mes pateikiame didelį originalių Opel lengvojo lydinio ratlankių asortimentą, kuris padės paversti Jūsų automobilį išskirtiniu. Mėgaukitės originalių Opel aksesuarų suteikiamu stiliumi ir kokybe.      
     
             

 

 Transportavimo ir pervežimo sistemos            
              


Transportavimo ir pervežimo sistemos

Važiuodami automobiliu su savimi galėsite pasiimti viską. Platus universalių transportavimo ir laikiklių sistemų pasirinkimas padės Jums keliaujant ar sportuojant.
 Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių Opel ir partnerių produktų - pirmaujančių rinkoje transportavimo sistemų srityje.

                      

 

Komfortas ir patogumas       

 Komfortas ir patogumas 

Jauskitės kaip namuose. Kai automobilyje praleidžiame daug laiko, jis tampa antraisiais namais. Pas mus rasite viską, ko reikia, kad Jūsų Opel atrodytų nepriekaištingai ir būtų itin patogus tiek vidumi, tiek ir išore - pradedant grindų kilimėliais ir baigiant bagažinės priemonėmis daiktams susidėti bei kt. priedais.       

 

 

į puslapio viršų